Albatriti ironizon me dasmat sivjet: Vallja të hidhet në bazë të numrit të letërnjoftimit

14:35 | 6 Maj 2020

Anulimi i dasmave dhe ahengjeve tjera këtë verë për shkak të pandemisë ka ngjallë debate të shumta nga artistët.

Albatrit Muqiqi është një prej këngëtarëve meshkuj më të dashur të estradës, i cili së fundi përmes një InstaStory ka dhënë një version qesharak se si do të mund të zhvillohen dasmat këtë vit, shkruan portali arbresh.info

Në postim thuhet se dasma dhe ceremonitë e saj si hedhja e vallës do të bëhen duke u bazuar në numrin e parafundit të letërnjoftimit, ashtu si realisht tash e disa javë është duke funksionuar qarkullimi i qytetarëve.

Familja Muqiqi përndryshe jetojnë të gjithë së bashku në një nga lagjet private në periferi të kryeqytetit.

Ata njihen për këngët e shumta që kanë sjellë në tregun muzikor ndër vite, të cilat janë mirëpritur nga publiku që e pëlqen zhanrin të cilin ata e kultivojnë. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara