Albatrit Muqiqi pjesë e ‘Dance With Me’

15:37 | 4 Shtator 2018

‘Dance With Me’ pritet të nis së shpejti.

Janë konfirmuar disa emra të fytyrave publike që do jenë pjesëmarrës, shkruan arbresh.info.

Një ndër ta do jetë edhe këngëtari i njohur Albatrit Muqiqi.

Këtë e ka konfirmuar vetë ai në një prononcim për portalin arbresh.info.

Përndryshe, kjo garë kërcimi mbahet çdo vit dhe transmetohet në KLAN TV./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara