Google ADS

Harrison Ford jashtë rrezikut për jetë

16:41 | 9 Mars 2015

Aktori i Hollywood-it, Harrison Ford i cili ditë më parë pësoi aksident përderisa po ngiste një avion,është jashtë rrezikut për jetë.

Për këtë njofton djali i tij i cili tregon se aktori është nën kujdesin e mjekëve më të mirë, dhe se tashmë gjendja e tij është e qëndrueshme. Ford po pilotonte me avionin e tij i cili kishte probleme dhe bëri që ai të aksidentohej në një fushë golfi pranë aeroportit Santa Monica në Los Angelos.

Shpërndaje në rrjete sociale