Afrona Dika pozon me veshje tradicionale shqiptare, kaq e bukur po duket

13:11 | 11 Maj 2021

Modelja e njohur, Afrona Dika, viteve të fundit është bërë pjesë e estradës shqiptare.

Bukuroshja brune popullaritet më të madh mori pas lidhjes me këngëtarin e njohur, Blero Muharremi, shkruan portali arbresh.info

Ajo së fundmi ndodhet në Kosovë, gjersa ka realizuar një set të veçantë me veshje tradicionale shqiptare.

“Edhe një herë e ndjeva veten si nuse”, ka shkruar ajo.

Kujtojmë që çifti kanë deklaruar se tani e tutje kanë vendosur që të jetojnë dhe veprojnë në Zvicër. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara