Adrola Dushi ikonë e bukurisë

16:34 | 24 Shtator 2021

Modelja shqiptare, Adrola Dushi, arrin që gjithmonë të jetë në qendër të vëmendjes me paraqitjet dhe fotosesionet që i sjell në rrjetet sociale.

Ish-Missi konsiderohet së një prej femrave më të bukura shqiptare dhe këtë epitet vazhdon ta mbajë me meritë prej vitesh, shkruan portali arbresh.info

Edhe së fundi, Adrola u ka qëndruar afër fansave me disa fotografi tejet atraktive duke pozuar para pasqyrës brenda një ashensori.

Modelja shihet e veshur me një kostum njëngjyrësh, në të cilin theksoi belin e hollë, ndërsa kompletoi dukjen me një çantë të vogël “Gucci”.

Me një grim të lehtë në fytyrë dhe flokët lëshuar mbi supe, ka mahitur edhe këtë herë.

Kujtojmë që Adrola ka qenë mjaft aktive kohëve të fundit duke realizuar fotosesione të ndryshme të veshjeve elegante nga shtëpitë të modës. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara