Adelina Tahiri nis gjirimet e këngës së saj të re

10:45 | 7 Mars 2015

Këngëtarja shqipëtare Adelina Tahiri ka postuar fotografi në të cilat tregon se është duke bërë gjirimet për këngën e saj të re.Kënga quhet “Mos më duaj sot” dhe po xhirohet nga produksioni Imagine Films.Se cfarë kënge do të jetë,mbetet të shihet ditëve në vazhdim.adelina

Shpërndaje në rrjete sociale