A është ky kombinimi më i keq që Albatriti ka veshur ndonjëherë?

15:11 | 29 Maj 2018

Albatrit Muqiqi ishte pjesë e festës së kreatorit Mr.Rex.

Ai u paraqit aty me një kombinim jo edhe të përshtatshëm, shkruan arbresh.info.

Ngjyra e hapur e këmishës nuk kombinohej mirë me xhaketën e cila po ashtu ishte ngjyrë e hapur.

Shikoni në linkun e mëposhtëm dhe vlerësojeni ju se si ju duket veshja e këngëtarit Muqiqi./arbresh.info/

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara