Arta Elezaj vjen me një foto provokuese

21:39 | 13 Tetor 2021

Modelja dhe aktorja Arta Elezaj vazhdon që të freskojë faqen e saj në Instagram me foto tepër seksi

Bukuroshja ka postuar sot një foto k është në bikine e ku tregon asetet e saj të tonifikuara.

E duket se fansat janë të kënaqur me foton e Artës pasi që me ta postuar atë ajo ka marrë më shumë se 9000 klikime.

Kujtojmë se Arta nuk ka shumë ndjekës në krahasim me Morena Tarakun apo ndonjë këngëtare tjetër e skenës.

 

Lajmet më të lexuara