Elvana Gjata për pak i shpëton incidentit /Video

16:15 | 3 Gusht 2021

Elvana Gjata është rikthyer fuqishëm këtë verë me koncerte.

Në rrjetet sociale po qarkullon një video ku këngëtarja shqiptare i shpëtoi një incidenti pak para një koncerti të saj.

Ajo ishte duke bërë një video teksa tenton të dalë nga dera e cila shembet.

Pak ditë më parë ajo solli bashkëpunimin e saj me këngëtarën Inna nga Romania dhe Sickotoy , të titulluar ‘Papa’. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara