Imazhe të reja nga Dafina Zeqiri, tërheq vëmendje poza me DJ Geek

11:29 | 9 Dhjetor 2022

Dafina Zeqiri vazhdon të jetë këngëtarja më e pëlqyer  në estradën shqiptare.

Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale dhe shpesh ndan me fansat imazhe e video të ndryshme.

Artistja kësaj radhe ka ndarë një fotosesion, në të cilin ka marrë vëmendje me pozat atraktive.

E veshur me një fustandypjesësh ngjyrë rozë, 33-vjeçari bëri po ashtu edhe një grim të veçantë.

Në mesin e disa fotografive solli edhe një me partnerin e saj, DJ-në e njohur, Geek.

Bukuroshja shfaqet e ulur në prehrin e tij, ndërsa shfaqen duke e shikuar njëri-tjetrin me dashuri.

Çifti duhet theksuar se janë në lidhje prej shumë vitesh, si dhe bashkëpunëtorë në muzikë.

 

Shpërndaje në rrjete sociale