PDSH-ja mban kuvendin qendror të partisë

17:11 | 11 Shkurt 2017

Partia Demokratike Shqiptare është duke mbajtur Kuvendin Qendror, në të cilin po diskutohet rreth analizës së Raportit zgjedhor i cili është bërë në të gjitha degët e PDSH-së dhe është dorëzuar në kryesinë qendrore të kësaj partie./Arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara