Maqedoni: Publikohen incizime të reja nga takimi Gruevski-Zaev (VIDEO)

10:19 | 8 Mars 2015

Mediat proqeveritare kanë publikuar videoincizime të reja nga takimi i kryeministrit Nikolla Gruevski dhe liderit të opozitës Zoran Zaev, që paraprakisht janë paraqitur në youtube.

Mediat pretendojnë se në këto dy incizime të paraqitura në youtube, Zaev pranon se LSDM do të humbte në zgedhje me dallim prej 150 mijë votave, raporton lajmpress.com.

Para dy javëve u paraqitën incizimet e para nga ky takim, me të cilat pretendohej se Zaev ka pranuar se “bombat” i ka pranuar nga shërbime të huaja. /albeu

 

Shpërndaje në rrjete sociale