Horoskopi javor: Bricjapi dhe Ujori

20:50 | 19 Nëntor 2017

Bricjapi

Pastroni axhendën Bricjap! Ju e keni filluar muajin me praninë e miqve që ndajnë ëndërra të ngjajshme me ju, por kur të fillojë koha e Shigjetarit, të marten në mbrëmje, muaji juaj do të përfundojë me një dorëzim dhe me vetmi. Megjithatë, disa nga vendimet më të mëdha mirren kur qëndroni në vetmi, prandaj konsideroni që të qëndroni vetëm sa më shumë. Hëna që bie në ditën e Falenderimeve do të ju frymëzojë dhe do të arrini të falenderoni vetën për të arriturat. Merrni parasysh fuqizimin e familjes dhe miqve tuaj për të bërë të njëjtën gjë.

LEXO EDHE: Horoskopi javor: Akrepi dhe Shigjetari

Ujori

Gjatë muajit të fundit, udhëtimet tuaja profesionale janë rritur ndjeshëm. Ju keni frymëzuar të tjerët për talentet dhe aftësitë tuaja specifike dhe ata ju aknë shpërblyer shumë për punën që keni bërë. Kujdesuni për vetën! Ju e meritoni atë, sidomos në ditën e Falenderimeve, sepse hëna do të shkëlqejë mbi ujorin. Përmes demonstrimeve mësoni të praktikoni atë që ju bën të veçantë: barazinë për të gjithë, identifikimin e komunitetit, besnikërinë dhe shkëlqimin social./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara