Burrat kanë turp nga këto tre “të meta” ndërsa gratë i adhurojnë ato

12:42 | 24 Shtator 2021

Bukuria mashkullore është diçka që është shumë e vështirë të përshkruhet me fjalë.

Në të shumtën e rasteve, kjo bukuri nuk lidhet me pamjen fizike, por është e ndërtuar me ndihmën e disa gjërave të vogla që e bëjnë një njeri të veçantë dhe thjesht të papërmbajtshëm, transmeton portal arbresh.info

Ka bark

Dy të tretat e grave të anketuara në një sondazh konfirmuan se e duan mashkullin që të ketë pak bark. Gjegjësisht, gratë deklaruan se preferojnë të shohin një bark natyral, i cili nuk është i fiksuar pas pasyqrës, ngritjes së peshave dhe proteinave.

Heqja e mjekrrës

Mjekrra që sapo ka filluar të dalë, është një joshje për femrat. Mjekra u jep meshkujve pamje pak rebele dhe gratë atë duan, sepse ajo i tërheq ata seksualisht.

Shenjat e plakjes

Sondazhi gjithashtu konfirmoi se gratë i perceptojnë flokët gri si shumë seksi. Edhe pse sot gjithnjë e më shumë meshkuj kërkojnë ngjyrë të flokëve për të fshehur shenjat e para të plakjes, gratë do të preferojnë një burrë që ka flokë pak të thinjur sesa një pamje artificiale që nuk mund të kalojë pa u vënë re./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara