A ju kujtohet i dashuri Kasandrës? Shikojeni si duket sot (FOTO+VIDEO)

08:57 | 12 Gusht 2017

Osvaldo Rios Alonso është një aktor nga Puerto Riko që është i njohur për një mori serialesh, por në viset shqiptare njihet për rolin e tij tek Kasandra.

Ai ishte shumë i dashur për publikut shqiptar në roli kryesor të Ignacios Luis David Contreras në serialin e xhiruar në vitin 1992, shkruan portali arbresh.info.

Rios është tani 56 vjeçar dhe ka ndryshuar goxha nga ai personi që ne mbanim mend. Është martuar katër herë dhe ka tre fëmijë.

9739be3afbd21f1fac42c2e968f5bdde

37b2bc1a97a3cdf6fee6bc5d011cb5d6 243eecf6f4c9d493182f557dc699ef8e

66805c00e38b718ffbd9de882da94db9

da45cde03a6f9c7e393f88c72fcfc55b eb82cf001790779451309a7a9a6e14f3

 

 

Shpërndaje në rrjete sociale