7 trendet më IN që mund t’i gjeni lehtësisht në tregun e rrobave të përdorura

20:02 | 5 Nëntor 2020

Këto 7 trende janë përmendur disa herë në artikujt e modës dhe jo vetëm, por ajo që nuk dini është se ato mund t’i gjeni të gjitha me kosto shumë të ulëta në tregun e rrobave të përdorura.

Nga çizmet në formë katrore deri tek palltot dhe xhupat me kuadrate, ju prezantojmë 7 lloje veshjesh, që mund t’i gjeni në tregun e dorës së dytë. Kurseni para dhe vishuni me stil!

#1 – Xhupat “quilted” (jorgan) me vijëzimet elegante

#2 – Këpucët e tipit “loafers”

#3 – Pulovrat me dizajne unike

#4 – Çizmet me formë katrore

#5 – Pantallonat me shtat të lartë

#6 – Pulovrat në material kashmiri

#7 – Kuadratet

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara