Zhduket një e mitur në Gjilan

09:20 | 9 Maj 2023

Është raportuar se një vajzë e mitur është nisur për në shkollë dhe nuk u kthye më në Gjilan.

Sipas raportit, thuhet se gjatë ditës së djeshme në ora 17:00, një nënë ka raportuar në polici se vajza e saj e mitur nuk është kthyer më në shtëpi pasi kishte shkuar në shkollë.

Për vendndodhjen e saj nuk dihet asgjë, kurse rasti vazhdon të hetohet./Arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale