Zëvendësministrja e Arsimit mban konferencë për medie

08:41 | 28 Janar 2022

Zëvendësministrja e Arsimit, Shkencës, Teknologjisë dhe Inovacionit, Edona Maloku Bërdyna, do të mbajë konferencën e rregullt për medie.

Konferenca pritet të mbahet në ora 13:00./arbresh.info/

Lajmet më të lexuara