Vrasja e katërfishtë në Viti: Familjarët kanë ardhur nga Zvicra për pushime

20:05 | 30 Dhjetor 2020

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e kësaj së mërkure në fshatin Pozharan të Vitisë.

Sipas dyshimeve, një burrë rreth të 50-ave ka vrarë bashkëshorten e tij dhe dy të bijtë dhe më pas veten.

Nga informacionet, që të katër këta persona kanë ardhur nga Zvicra për t’i kaluar pushimet në vendlindje.

 

Tragjedi në Pozhoran, dyshohet se burri ka vrarë bashkëshorten, dy djemtë e tij dhe pastaj veten

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara