Vetëplagoset një person në Skenderaj, ishte duke lozur me armën e babait

11:50 | 13 Mars 2018

Një person në fshatin Qirez të Skenderajt është vetëplagosur aksidentalisht, derisa ishte duke lozur me armën e babait të tij.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar për tretman mjekësor në QKUK.

Në vend të ngjarjes është konfiskuar pistoleta me katër  fishekë dhe një gëzhojë.

Me vendim të prokurorit rasti vazhdon të hetohet në procedurë të rregullt./Arbresh.info

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara