Vetëplagoset një person derisa ishte në gjueti

10:41 | 4 Shtator 2017

Një person në fshatin Miraq të Vushtrrisë, gjersa ka qenë në gjueti aksidentalisht është vetë-plagosur me pushkë gjuetie.

Viktima ka pranuar tretman mjekësor në spitalin e Vushtrrisë dhe më pas është dërguar në QKUK, shkruan arbresh.info.

Në vendngjarje janë gjetur dhe konfiskuar një pushkë gjuetie dy tytëshe dhe një gëzhojë cal. 12 mm./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara