Vetëplagoset me armë zjarri një femër në Podujevë

11:21 | 28 Qershor 2018

Raportohet se viktima femër shqiptare është vetëplagosur me armë zjarri.

Viktima është dërguar për tretman mjekësor, ku më pas e njëjta është liruar në shtëpi.

Revolja e llojit Ekol Tuna është konfiskuar dhe e njëjta ishte në pronësi të bashkëshortit të viktimës./Arbresh.info

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara