Vetë plagoset një person në Prizren

12:29 | 18 Janar 2020

Eshtë vetë plagosur një person me armë zjarri.

Policia e Kosovës përmes raportit 24 orësh, ka njoftuar opinionin se ngjarja ka ndodhur në Prizren, viktima është dërguar për trajtim në Spitalin Rajonal, ndërsa në vendin e ngjarjes është gjetur dhe sekuestruar një pistoletë me tre fishekë dhe një gëzhojë, shkruan portali arbresh.info

“Është raportuar se viktima mashkull K/Shqiptar është duke u trajtuar në Spitalin Rajonal të Prizrenit, pasi që i njëjti nga pakujdesia është vetë-plagosur nga arma e zjarrit. Në vendin e ngjarjes është gjetur dhe sekuestruar një pistoletë me tre fishekë dhe një gëzhojë”, thuhet në raportin e Policisë./ arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara