Vdes i burgosuri në Burgun e Dubravës

12:57 | 8 Janar 2018

Një mashkull shqiptar i cili ishte duke e vuajtur dënimin në burgun e Dubravës, është dërguar pa shenja jete në spitalin rajonal të Pejës.

Njësitet policore kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe me vendim të prokurorit trupi i pajetë  është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion.

Rasti është duke u hetuar./Arbresh.info

Shpërndaje në rrjete sociale