Valdete Daka infektohet me COVID-19

15:03 | 7 Prill 2021

Kryetarja e Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, Valdete Daka, është infektuar me COVID-19.

Daka, po qëndron në izolim dhe nuk është duke kryesuar mbledhjen e sotme.

Për këtë, anëtari i LVV-së, Sami Kurteshi iu është lutur anëtarëve të komisionit që të mbajnë maskat./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara