Google ADS

Tubim mbështetës për zgjedhjet në Luginë, do të marrë pjesë dhe Kurti

08:08 | 29 Maj 2024
R J

Sot është paraparë të mbahet tubim mbështetës për zgjedhjet në Luginë.

Marrin pjesë: Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, kandidatja për kryetare të Preshevës, Ardita Sinani, kandidati për kryetar të Bujanocit, Ragmi Mustafi, deputeti shqiptar në parlamentin e Serbisë, Shaip Kamberi.

Ngjarja do të fillojë nga ora 18:00, te Amfiteatri i madh, Fakulteti Juridik.

Shpërndaje në rrjete sociale