Sulmohet me gurë objekti i Qeverisë

11:50 | 6 Shtator 2017

Gjatë ditës së djeshme një person ka hedhur një guri në ndërtesën e Qeverisë së Kosovës.

Me këtë rast ka dëmtuar një xham të objektit.

Policia ka mbledhur dëshmitë relevante në vendin e ngjarjes dhe po e hetojnë rastin.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara