Sulmet në Zveçan dhe Zubin Potok/ Kurti dhe Sveçla thërrasin konferencë për media

15:01 | 25 Shtator 2021

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Albin Kurti dhe ministri i Punëve të Brendshme, Xhelal Sveçla, pritet të mbajnë konferencë për media.

Konferenca është thirrur pas sulmeve që iu bënë mbrëmë zyrave të Regjistrimit Civil në Zubin |Potok dhe Zveçan.

Konferenca do të mbahet në ora 16:00./ arbresh.info/

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara