Sot fillon numërimi i votave me postë

16:45 | 16 Nëntor 2021

Sot, në orën 18:00 në Qendrën e Numërimit dhe Rezultateve do të fillojë numërimi i votave të ardhura me postë dhe që u takojnë 19 nga 21 komunat ku është mbajtur raundi i dytë, transmeton arbresh.info.

Këtë e ka bërë të ditur për arbresh.info, zëdhënësi i KQZ-së Valmir Elezi.

“Ju njoftoj se në orën 18:00 do të fillojë numërimi i votave të ardhura me postë. Ftojmë mediat për të përcjellur këtë aktivitet të KQZ-së”, thotë ai.

Shpërndaje në rrjete sociale