Google ADS

Shpërthim në Diskotekë

10:54 | 8 Mars 2015

Të premten, dy orë pas mesnate, në një diskotekë në Graçanicë ka ndodhur një shpërthim që ka dëmtuar xhamat, derën e hyrjes, reklamat dhe llamarinat me të cilat në këtë lokal është veshur muri.

Në rapotin 24 orësh të policisë thuhet se nuk dihen rrethanat dhe motivet e këtij sulmi, ndërsa në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitet përkatëse.

Policia po e heton rastin, ndërsa nga shpërthimi nuk ka të lënduar.

Shpërndaje në rrjete sociale