Google ADS

Shpend Ahmeti: Nuk frikësohemi nga kërcënimet që bëjnë ‘Sami Hamitët’

19:57 | 19 Shkurt 2015

Kryetari i Prishtinës përsëri ka shkruar në rrjetin social në lidhje me ‘sami hamitët’. Më posht ju paraqesim shkrimin e bërë nga ai në rrjetin social Facebook:

“Kerkoj falje edhe per kete postim per sot, sepse me te vertete nuk e meritojne as me i permend, por sot, sami hamitet pas kercenimeve te ndryshme, me paskan kercenuar edhe me prokurori. Perderisa i kemi luftuar dhe po i luftojme keqperdorimet e krimet te ketyre shakterruesve te qytetit, ne nuk i frikesohemi asnje kercenimi nga ta. As tash e as ne te ardhmen, nuk do te dorezohemi para kercenimeve e shantazheve nga keqberesit. Mund te jene zaptues te institucioneve perkohesisht por assesi nuk mund ta ndalin te verteten.”

shpendi

 

Shpërndaje në rrjete sociale