Google ADS

Rrufeja godet një shtëpi në fshatin Nishor të Suharekës

17:27 | 26 Maj 2024
E.H

Një shtëpi në fshatin Nishor të Suharekës është goditur sot nga rrufeja dhe si pasoj është përfshirë nga zjarri.

Zjarrfikësit kanë lokalizuar menjëherë zjarrin ndërsa në njoftim thuhet se nuk janë shkaktuar dëme të mëdha.

“Në Fshatin Nishor Suharekë një shtëpi është perfshi nga zjarri, intervenimi shpejt nga zjarrfikësit lokalizon zjarrin pa dëme të mëdha. Zjarri ka ndodhur nga goditja rrufesë”, thuhet në njoftim./Arbresh.info

Shpërndaje në rrjete sociale