“Po du me t’pa” kënga më e re nga Genta dhe Albatriti (FOTO)

08:58 | 30 Korrik 2017

Këtë verë si duket do të mbizotërojnë duetet mes artistëve tanë, krahas singleve.

Një projekt bashkëpunues po vjen nga dyshja Albatrit Muçiqi dhe Genta Ismaili, të cilët kanë bërë të ditur se shumë shpejt do të lansohet projekti i tyre, shkruan lajmi.net.Kënga mbanë titullin “Po du me t’pa” dhe për këtë ata bashkëpunuan me Nurteel dhe XL-Films, pra do ta sjellim me videoklip.Projekti i fundit nga Albatriti është “T’i fala”, kurse Genta që nga viti 2016 kur solli projektin “Squat Baby” nuk ka sjellë më projekt të ri.

20496159_10209742660272667_1961514637_n

Shpërndaje në rrjete sociale