Pacolli pret në takim homologun e tij grek, Nikolaos Kotzias

07:36 | 12 Prill 2018

Ministri i Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli, takohet me Ministrin e Jashtmëm te Greqisë, Nikolaos Kotzias në objektin e MPJ-së.

Pas takimit, Pacolli dhe Kotzias do të mbajnë konferencë të përbashkët për media./Arbresh.info

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara