Pacolli fton qytetarët t’i bashkohen Kongresit të IV-të zgjedhor të AKR-së

12:35 | 24 Shkurt 2017

Lideri i AKR-së, Behgjet Pacolli ka ftuar të gjithë qytetarët e Kosovës që t’i bashkohen Kongresit të IV-të zgjedhor të partisë së tij që pritet të mbahet sot në ora 17:00.

Pacolli, përmes një postimi në Facebook ka publikuar pamjet e ambientit ku do të mbahet Kongresi, shkruan arbresh.info.

“Ambienti madhështor ku do të mbahet kongresi i përgjithshëm i AKR-së. Sot në ora 17:00 në pallatin e Rinisë dhe Sportit në Prishtinë.

Bashkohuni me ne!

#AKR shpresë për Kosovën”, ka shkruar Pacolli./Arbresh.info.

16996280_10158235875390153_7917250984657929066_n 16807028_10158235875380153_7936028931835144175_n

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara