Google ADS

Një veturë dhe një motoçikletë përplasen në Pejë

13:00 | 12 Korrik 2021

Një aksident mes një veture dhe një motoçiklete ka ndodhur sot në qytetin e Pejës.

Nga fotot e dërguara në adresë të portalit arbresh.info, shihet se është përplasur motoçikleta për tokë.

Po ashtu nga ky aksident, shihet se është lënduar një person.

Arbresh.info ka kontaktuar policinë në Pejë por nuk iu janë përgjigjur thirrjes./arbresh.info/

 

Të ngjashme