Një qytetar gjen eshtra në një qese

11:49 | 10 Qershor 2021

Sipas Raportit të Policisë, një person në Prishtinë ka informuar se ka hasur në një qese, në të cilën kishte eshtra, shkruan arbresh.info.

Eshtrat dyshohet të jenë mbetje mortore por nuk është përcaktuar ende nga Policia se kujt i përkasin./arbresh.info/

Raporti:

“Prishtinë 09.06.2021 – 16:07. Ankuesi mashkull kosovar ka informuar se kishte hasur në një qese najloni, ku në të kishte eshtra. Eshtrat nuk dihet se kujt i përkasin. Njësitë përkatëse policore kanë dal në vendin e ngjarjes dhe është marrë kocka e dyshimtë për mbetje mortore dhe e njëjta është dërguar në IML.”

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara