Google ADS

Një person i lënduar në aksidentin e Podujevës

19:17 | 26 Shkurt 2021

Para pak minutave ka ndodhur një aksident në rugën “Skënderbeu”, në qytetin e Podujevës.

Këtë e ka konfirmuar për arbresh.info zëdhënësja e Policisë së Kosovës Flora Ahmeti.

Ajo thotë se, si pasojë e këtij aksidenti është lënduar një person, dhe është dërguar për tretman mjekësor.

“Sot rreth orës 18:00 në rrugën “Skënderbeu” në Podujevë, ka ndodhur një aksident rrugor ku janë përfshirë tri automjete. Bazuar në të dhënat fillestare, si pasojë e aksidentit është lënduar një person”, ka thënë ajo.

/arbresh.info/