Nisin gjuajtjet me armë nëpër ahengje

10:05 | 26 Mars 2018

Raportohet se në një aheng familjar në Mitrovicë, i dyshuari mashkull i komunitetit shqiptar, ka shtënë me armë zjarrit në ajër.

Gjatë kontrollimit nga policia është gjetur dhe konfiskuar një AK-47, një karikator i zbrazët dhe dy gëzhoja të kalibrit 7.62 mm.

Me vendim të prokurorit i dyshuari pas intervistimit lirohet në procedurë të rregullt./Arbresh.info

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara