Ngjarjet e datës 29 janar

06:59 | 29 Janar 2022

Shënohet 23-vjetori i rënies heroike të 30 dëshmorëve të kombit të rënë në Goden, Bishtazhin dhe Rogovë të Hasit (Rogovë, ora 12:00)

Partia Socialdemokrate (PSD) organizon protestë kundër ngritjes së çmimit të energjisë elektrike. (Sheshi “Skënderbeu”, Prishtinë)- ora (14:00).

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara