Google ADS

Moti për ditën e sotme

07:03 | 25 Maj 2024
K.B

Këtë fundjavë parashihet të mbajë mot i vranët dhe me intervale kohore me diell, njoftojnë nga Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës.

Të shtunën, vranësirat gjatë ditës vende-vende parashihen të sjellin riga shiu. Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 8-10 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të jenë mes 22-25 gradë Celsius.

Shpërndaje në rrjete sociale