Kurti largohet nga ndërtesa e Qeverisë

22:26 | 25 Shtator 2021

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, largohet nga ndërtesa e Qeverisë, ku disa orë më parë mbajti mbledhjen me Këshillin e Sigurisë, në lidhje me ngjarjet e fundit në veri të vendit, raporton arbresh.info.

Arbresh.info, ju sjell pamje duke u larguar Kurti nga ndërtesa e Qeverisë në orë 22:30.

Kujtojmë që bllokada në pikat kufitare në Bërnajk dhe Jarinje është duke vazhduar akoma./arbresh.info/

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara