Kur kryeministri Haradinaj ishte i ri

10:11 | 9 Mars 2018

Kryeministri Ramush Haradinaj nuk heziton asnjëherë që të flasë për jetën private.

Nëpër rrjetet sociale tashmë po qarkullon një imazh i kryeministrit nga fëmijëria.

Ai në këtë foto është me arsimtarin e tij Afrim Hamzaj dhe Milazim Mushkolajn.

Kjo foto është bërë në fshatin Irzniq në vitin 1982, kur kryeministri ishte në klasën e shtatë.

Haradinaj në momentin e realizimit të këtij imazhi ishte 14 vjeç.

Kryeministri Haradinaj është njeri mjaft familjar.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara