Gjenden eshtra në Sankovc të Drenasit

11:08 | 28 Prill 2020

Gjatë ditës së djeshme një person ka lajmëruar Policinë e Kosovës se derisa ishte duke kryer punime, ka hasur në disa eshtra.

Në njoftimin e Policisë së Kosovës, thuhet se rasti ka ndodhur dje në fshatin Sankovc të Drenasit. Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se deri sa ka qenë duke kryer punime ka hasur në disa eshtra, transmeton arbresh.info.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësiti policor dhe janë duke siguruar vendin e ngjarjes deri sa të dalin njësiti përkatës për t’i marrë eshtrat”, thuhet në raportin e policisë.

Ky është njoftimi i plotë i Policisë së Kosovës:

“Fsh. Sankovc, Gllogovc 27.04.2020 -14:37. Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se deri sa ka qenë duke kryer punime  ka hasur në disa eshtra. Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësiti policor dhe janë duke siguruar vendin e ngjarjes deri sa të dalin njësiti përkatës për ti marrë eshtrat”./arbresh.info

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara