Fillon të dekorohet sheshi i Prishtinës

15:31 | 2 Dhjetor 2022

Jemi në prag të festave të fund vitit, dhe sheshi i Prishtinës tashmë është dekoruar.

Pas këtij dekorimi, qyteti do të marr pamje krejtësisht tjetër. /arbresh.info/

 

Shpërndaje në rrjete sociale