Fillon seanca e radhës ndaj ish-krerëve të UÇK-së

15:31 | 21 Korrik 2021

Ka filluar seanca për ecurinë e çështjen për rastin e ish krerëve të UÇK-së, Hahsim Thaçit, Kadri Veselit, Jakup Krasniqit dhe Regjep Selimit.

Të akuzuarit nuk janë fizikisht në sallën gjyqësore por janë duke e ndjekur atë përmes video lives./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara