Familja Bajrami nga Vushtrria, ka nevojë për ndihmë, kryefamiljarët në gjendje të rëndë shëndetësore

16:43 | 11 Prill 2020

Familja gjashtë anëtarëshe nga komuna e Vushtrrisë, kanë nevojë për ndihmën tuaj.

Djali i madh i familjes, Omer Bajrami, kërkon ndihmë nga ata që kanë mundësi t’i dalin në krah.

Babai dhe nëna e tij janë të sëmurë, e kjo familje jeton në një banesë me qira, shkruan arbresh.info.

Kjo familje nuk i ka as kushtet elementare, e po ashtu i mungojnë barnat për babin dhe nënën e tij.

Numri kontaktues i kësaj familjeje është 045 498 557./arbresh.info

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara