E mitura raporton në polici se u dhunua gjatë verës

10:02 | 13 Janar 2022

Një qytetar nga Mitrovica ka raportuar në polici se vajza e tij e mitur është dhunuar.

Rasti ka ndodhur gjatë muajve qershor dhe korrik të vitit 2021.

Policia në raportin 24 orësh ka bërë të ditur se i dyshuari është arrestuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

“Mitrovicë, Qershor-Korrik 2021 . Me datë 12.01.2022  ankuesi mashkull kosovar së bashku me  viktimën -vajzën e tij të moshës se mitur ka raportuar rastin e cekur. I dyshuari është arrestuar dhe me vendim të prokurorit dërgohet në mbajtje”, ka njoftuar policia./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara