Google ADS

Digjet vetura ne veri te Mitrovices

09:52 | 2 Mars 2015

Nje veture me targa te Beogradit eshte djegur ne parking te rruges Ive Lole Ribar, ndersa policia e Kosoves mund te jep detaje rreth ketij incidenti me vone. Incidenti i vetures te tipit “Mercedes” nuk shkaktoi ndonje lendim tek personat qe ishin afer aty pos demeve materiale qe thuhet qe jane te medha.

Shefi i operatives te policise se Kosoves Zheljko Bojic raportoi qe vetura eshte djegur ne mengjes afersisht rreth ores 4 dhe se pronari i kesaj veture ishte qytetar serb i shtetit te Kosoves.

 

 

Shpërndaje në rrjete sociale