Burri grushton gruan

12:39 | 8 Gusht 2018

Policia ka ndërhyrë mbrëmë për të trajtuar ankesën e një gruaja në Barilevë e cila është ankuar se është sulmuar me grushte nga burri.

Pas intervenimit të policisë dorasi është arrestuar dhe i njëjti me vendim të prokurorit është paraburgosur. Viktima sipas njoftimit zyrtar është obliguar të marrë ndihmën e mjekut për të trajtuar lëndimet e marra, njofton Policia./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Të ngjashme